Enerjiden madenciliğe, yol yapımdan toplu konuta şantiye yapılarındaki uzmanlığıyla Karmod yeni nesil şantiye konteyner modelleri ile projelere kazandırıyor. Prefabrik yapı sektöründeki öncülüğüyle ürün geliştirmeleri ve son teknoloji kullanımıyla Karmod takip edilen marka. Uzmanlığının yansıması ergonomik kullanım tasarımında yüksek yapı güvenliğindeki şantiye konteyner yapıları hızlı üretim ve yerinde kısa sürede kurulum avantajına sahip. Yapı güvenliği, hızı ile şantiye konteyner fiyatları ile projelere kazandırırken konaklayanlara sunduğu zinde mekanlarla verimliliği artırıyor. Uzmanlık, teknoloji ve çözüm odaklı yaklaşımımızla yenilikçi konteyner modellerimiz şantiye projelerinin hizmetinde. Defalarca yer değiştirerek farklı projelerde kullanılabilme avantajı ve Karmod satış sonrası hizmetleriyle daima yanınızda.

Şantiye Konteyner Ürünleri

Kullanıma hazır konseptiyle konteyner yapılar hayatın her alanında yanınızda. Konteyner yapılar getirdiği hızlı ve pratik çözümle farklı sektörlerdeki şantiye projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Konteyner modelleri sosyal konut, satış ofisleri ve yönetim binaları, sosyal tesisler gibi farklı alanlarda avantajlarıyla tercih edilmektedir. Yapı güvenliğinden yalıtıma modern üretim üstünlüklerinin yansıtıldığı Karmod şantiye konteyner fiyatları ile de tercih edenlere özel avantajlar yaşatıyor.

Nükleer Santral Akkuyu'nun Konteyner Şantiye Videosu

Şantiye Konteyner Modelleriyle Önde Olun

Havalimanı inşaatından yol yapım çalışmalarına, toplu konuttan enerji tesislerine zamanla yarışan projeler şantiye konteyner modelleri ile her açıdan kazanıyor. Şantiye yapı projelerinde Karmod uzmanlığını tercih edenler ekstra kazançlı çıkıyor. Ergonomik tasarımlar yeni nesil teknoloji kullanımıyla modern tesislerde üretiliyor. Lojistik kolaylığı yerinde hızlı kurulumuyla projelere zamandan kazandırıyor. Konaklayan teknik personel ve zorlu sahada çalışan işçilere yaşattığı konforla verimliliği artırarak katkı sağlıyor.

Karmod konteyner şantiye yapıları yeni nesil üretim sistemine sahip. Kullanım ergonomisi kazandıran üretim öncesi şantiye yaşam konteyneri tasarımları özel yazılım programlarında gerçekleştiriliyor. Karmod yapılarını farklı kılan yapı güvenliği statik hesaplamaları aynı programlarda uzman kontrolünde yapılıyor. Üretim öncesi son kontroller ve imalat testleri gerçekleştirilen onaylı projeler modern üretim hattına alınıyor. Şantiye konteyner ölçüleri bilgisayar entegrasyonunda proje ile milimetrik detaylarla bire bir üretiliyor. Üretimi farklı kılan en önemli farklardan biri özel çelik saclar el değmeden yeni teknoloji makinelerde kesim, büküm ve delme yapılarak hazırlanması. Üretimin hiç bir aşamasında çürümeye neden olan ve yapı güvenliğini riske atan kaynak uygulaması kullanılmıyor. Duvardan çatıya sandviç panel kullanımıyla yüksek enerji tasarrufuyla kazandıran üstünlük Karmod şantiye konteyner yapılarında.

Şantiye Konteyner yapılarımızla projeleri kolaylaştırıyoruz

Hızlı kuruluma sahip şantiye konteyner yapılarımızla yatakhane, yemekhane ve ofisler başta olmak üzere A’dan Z’ye bina çözümlerimizle projelerin işini kolaylaştırıyoruz. Karmod konteyner yapılarının tercih eden yatırımcılar hızlı kurulum avantajıyla projelerine tam zamanında start vererek kazanıyor. Yaz kış iklimlendirme kolaylığı ve sağladığı tasarrufla enerji giderlerini azaltarak kazanmaya devam ediyor. Karmod konteyner şantiye yapıları ergonomisiyle şantiye çalışanlarına zindelik kazandırarak verimliliği artırıyor. Zorlu saha şartlarında yaşanan yorucu bir iş günü ev konforundaki şantiye yapılarında zindeliğe dönüşüyor. Yeni çalışma gününe dinginlikle dinlenmiş olarak uyanan işçiler ilk günkü canlılıkla üretime katkı sağlıyor.

Şantiye Konteyner Fiyatları ve Modelleri

Şantiye konteyner yapılarınız kuralım siz işinize odaklanın

Karmod şantiye yapılarındaki uzmanlığı ile Dünya genelinde irili ufaklı çok sayıda proje gerçekleştiriyor. Konteyner şantiye yapılarındaki hassasiyetini binlerce kişilik kamplardan 10 kişilik butik projelere kadar ayırt etmeksizin sürdürüyor. Enerji, madencilik, havaalanı, yol yapım, baraj inşaatı gibi projelere şantiye yapı grubuyla destek oluyor. Hızlı, konforlu ve ekonomik çözümler getiriyor. Önemli projelere imza atan marka inşaat firmalarına sunduğu şantiye yapı çözümleriyle sorunsuz destek sağlıyor. Proje yatırımcıları işlerine odaklanırken çalışanlarının ve teknik ekibinin konaklayacağı yapıların hazırlanması için zaman kaybetmekten kurtuluyor. Şantiyede ihtiyaç duyulan yatakhane, yemekhane, ofis, misafirhane, kantin binası, çamaşırhane, kademe binası gibi tüm yapıları Karmod uzmanlığıyla kuruyor. Projeden üretime, lojistikten sahada kullanıma hazır kuruluma şantiye konteyner yapılıyla Karmod avantajlarını her açıdan yaşıyorlar.

15 m2’den binlerce m2’ye konteyner şantiye modelleri

Karmod yeni nesil şantiye konteyner modelleri tek kattan üç kata kadar çok katlı olarak projelendirilebiliyor. Özel yazılım programda uzmanlarca tasarlanıp yapı güvenliği statik hesaplamaları yapılan projeler modern hatlarda üretilerek sevke hazır hale getiriliyor. 3×7 konteyner üniteleri yan yana dizim ve üst üste konularak devasa yapılara dönüşüyor. Bir tarafta üretim sürerken diğer tarafta hazır olan üniteler sahaya sevk edilmeye başlıyor. Sahaya ulaşan üniteler planlanmış Karmod ekiplerince vinç desteğiyle montajlanmaya başlıyor. Hızlı kurulum avantajıyla bir ekiple ortalama 500 m2’lik bir proje aynı gün sahada kullanıma hazır duruma getiriliyor. 

Standart üretimli 3×7 konteyner üniteleri deniz aşırı sevkiyatlar için 2,30×5,95 şantiye konteyner ölçüleri standardında üretimle hazırlanıyor. Karmod’un kaynaksız cıvatalı sistem avantajıyla demonte sevk edilen yapılar saatler içerisinde kurulumla kullanıma hazır hale getiriliyor. Şantiye konteyner yapıları kullanacak kişi sayısı baz alınarak projelendiriliyor. Konteyner yatakhane yapılarında uluslararası iş ve işçi sağlığı standartları dikkate alınarak hazırlanıyor. Şantiyede konaklayacak kişi sayısı yeterli yapı grubunun hazırlanmasında temel kriter oluyor. Karmod uzmanlığı zamanla büyüyen şantiye yapı gruplarının hazırlanmasında da yanınızda. Madencilik, havaalanı inşaatı gibi projelerde başlangıç aşamasında şantiyede daha az insana ihtiyaç duyulur. Projelerin ilerleyen süreçlerinde ise daha fazla çalışan için yeterli konaklama binalarının planlanarak üretilmesi gerekir. Kademeli şantiye konteyner binalarının inşası proje sahiplerine bütçeden tasarruf sağlar. Projenin ilerleyen ay veya yıllarında gerekecek yapıların inşasını ilk günden gerçekleştirerek gereksiz bütçe finansman yükünden kurtulur. Karmod uzmanlığı ile konteyner şantiye eklenebilir üretim kolaylığıyla projelere destek oluyor. Yatırımcıyı kademeli kurulum planlamasıyla gereksiz bütçe harcamasından kurtarıyor.

İstanbul Havalimanı Konteyner Şantiye Videosu

Şantiye Konteyneri Fiyatlatları

Şantiye Konteyner Fiyatları ile bütçeden kazanın

Şantiye yapılarına ihtiyaç duyan proje sahibi yatırımcıların niteliksiz yapılar yerine yeni nesil teknolojili eni iyi yapı grubunu tercih etmelerini öneriyoruz. Uzun ömürlü, yalıtımıyla enerji tasarruflu, zindelik veren ergonomisiyle verimliliği artıran yapılarıyla Karmod’u tercih edin kazançlı çıkın. Kaynak uygulamasının kullanılmadığı yeni nesil üretimli yapılarının projeden projeye kolayca aktararak tasarruf sağlayın. Üstünlükleriyle Karmod şantiye konteyner fiyatları gerçek kazanç için projenize özel.

Konteyner üretim hızı ve kullanıma hazır kısa sürede kurulum gibi önemli avantajıyla projelere kazandırıyor. Klasik betonarme tarzı modelleri kullanarak aylarca bitmeyen yapı inşa süreleri şantiye konteyner yapılarıyla günler hatta saatler içerisinde hazır edilebiliyor. Yenilikçi şantiye yaşam konteyneri yapılarını kullanan şantiye proje sahiplerini zamandan kıyaslanamayacak oranda tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda konteyner yapılar fabrika üretim aşaması haricinde sahada başka malzemelere ihtiyaç duymuyor. Bu yönüyle işçi kampı bina grubuna en başta ne kadar bütçe ayıracağınız henüz sözleşme anında net bir şekilde ortaya konuluyor. Diğer modellerde olduğu gibi kurulum aşamasında mutlaka ortaya çıkan sürpriz maliyetler bu yenilikçi yapı modelinde geride bırakılıyor. Ekstra maliyet gerektirmeyen şantiye konteyner fiyatları proje sahiplerine yapı finansman bütçe dengesini rahat belirleme fırsatı sunuyor.

Şantiye Konteyner Fiyatları ile kullandıkça kazanın

Karmod yeni nesil konteyner yapılara özel önemli üstünlüklerle şantiye yapılarında kullandıkça kazançlı çıkın. Karmod konteyner kaynaksız üretim sistemiyle korozyonun meydana getireceği çürümelere son vererek yapı ömrünü artırıyor. Uzun yıllar güvenle kullanılıyor. Projeden projeye cıvatalı ve geçmeli sistemin verdiği avantajla kolayca taşınarak her defasında şantiye yapılarına bütçe ayırma derdinden kurtarıyor. Sandviç panel duvar ve çatı sistemiyle kullandıkça enerjiden tasarruf sağlatarak kazandırıyor. Enerji giderleri azalıyor yaz kış iklimlendirme konforu kullanıcılara keyif katıyor. Demonte özellikte defalarca transfer edilerek kurulum yapma avantajı ve enerji tasarrufuyla Karmod şantiye konteyner fiyatları ile sürekli kazanın.

Şantiye Konteyner Modelleri ve Fiyatları

Fiyat Al

Şantiye Konteyner Ölçüleri

Karmod Şantiye Konteyner Ölçüleri en genişi en ferahı

Özel yüksekliği ve iç mekan çözümlemeleriyle şantiye konteyner ölçüleri içerisinde Karmod maksimum genişlikte ferah ortamlar sunuyor. İç plan ergonomisiyle kullananlara ev konforunda deneyimler kazandırıyor. Karmod şantiye yapılarının konforunu deneyimleyen şantiye çalışanlara özellikle marka adıyla yeni nesil konteynerde konaklamayı arzuluyor.

Genel üretimde standart olarak 3×7 şantiye konteyner ölçülerine sahip tüm modellerde Karmod iç mekan konforu hemen fark edilir. Deniz aşırı taşımacılık standartlarında üretilen 230×595 konteyner ölçüleri için de aynı konfor sunumu devam ediyor. Standart olarak 2,30×5,95 veya 3×7 standart en ve uzunluk konteyner ölçüleri olsa da farklı firma üretimlerinde yükseklik değişkenlik gösterebilmekte. Bu nedenle standart ölçüdeki şantiye konteyner fiyatları araştırılırken yapı yüksekliği de mutlaka dikkate alınmalıdır. Karmod yeni nesil konteyner dıştan kot yüksekliği 2,68 ile en ideal kullanım standardına sahiptir. Sektörde daha düşük kotlu üretimler bulunabilmektedir. Bu konteyner ölçülerine göre fiyat cazip gibi gözükse de kullanılan malzemeyle ilgili yapının sunduğu iç mekan konforu çok düşük kalmaktadır. Düşük kotlu şantiye konteyner ölçüleri ile hazırlanan yapıda konaklayanlar basık iç ortamı hemen fark edebilmektedir. Şantiye yaşam konteyneri modellerinde Karmod markalı ürünler konforun garantisi.

Şantiye Konteyneri Örnek Projelerimiz

Büyük projeler Karmod şantiye konteyner yapılarıyla yükseliyor

1986 yılından bugüne sektördeki uzmanlığı Karmod şantiye konteyner yapılarıyla Dünya genelinde çok sayıda proje gerçekleştirdi. Sektöründeki öncülüğüyle yeni nesil yapı sistemiyle şantiye konteyner projeleri gerçekleştirmeyi sürdürüyor.

Karmod yeni nesil konteyner yapılarıyla doğalgaz ve petrol sahalarına, havalimanı ve yol yapım projelerine, baraj inşaatlarına, madencilik sektörüne şantiye konteyner projeleri gerçekleştiriyor. Kullanıma hazır yapılarıyla önemli projelerin tam zamanında start almasına yapı çözümleriyle büyük kakı sağlıyor.

Akkuyu Nükleer Santrali Projesi, Şahdeniz 2 Projesi, İstanbul Havaalanı Projesi, Nijerya Askeri Tesisler, Mali Fekola Madeni, Gabon Petrol Boru Hattı Projesi Karmod’un gerçekleştirdiği öne çıkan şantiye konteyner örnek projeleri arasında.

Türkiye’nin ilk nükleer enerji santrali Akkuyu projesinde konteyner şantiye yapılarımızla yerimizi aldık. 12 bin m2’nin üzerinde kapalı alana sahip 4 blokluk bu dev projeyi sadece 105 günde tamamlayarak kullanıma hazır teslim ettik.

200 milyonu aşan yıllık yolcu transfer kapasitesiyle dünyanın en büyük havaalanı projelerinden İstanbul Havaalanın yapım aşamasındaki ilk şantiye binalarını Karmod kurdu. Projenin henüz hafriyat aşamasında kurduğumuz 1500 kişilik işçi kampı projenin ilerleyen aşamalarında büyüyerek devam etti.

Şahdeniz 2 projesi şu ana kadar Dünyanın tespit edilebilmiş en büyük doğalgaz projesi. Azerbaycan Bakü yakınında Hazar denizi kıyısındaki bu önemli projede konteyner şantiye yapılarımızla yer aldık. Gaz çıkarımı devam eden proje ile Türkiye üzerinden Avrupa’ya enerji sağlanıyor.