Ofis Konteynerinde Yenilikler

Karmod yeni nesil ofis konteyneri farklı kullanım alanlarında işletmeciliği kolaylaştırıyor yatırımcıları karla buluşturuyor. Yenilikçi konteyner ofis yapıları kısa sürede üretiliyor dilediğiniz yerde sevk edildiği gün kullanıma hazır hale geliyor. Modern yapı sistemi ve inşa sürelerini tamamıyla ortadan kaldıran Karmod yeni nesil avantajlı ofis konteyner fiyatları ile yatırımcıya kazandırıyor. İnşa süreleri ortadan kalkıyor, farklı ustalarla uğraşma derdi sona eriyor yapı amortisman giderlerinde ciddi avantaj yakalanıyor. Sevk edildiği anda kullanıma hazır olma üstünlüğü ile ofis mobilyaları hazırlanarak aynı gün hizmete alınıyor.

Karmod yeni nesil ofis yapılarıyla zaman kaybetmeden modern binalar kısa sürede hazırlanıyor iş dünyası lüks çalışma ortamıyla rahat nefes alıyor. Kullanıma hazır ofis konteyneri kiralık yapı arayışını aynı gün sonlandırıyor. Yeni nesil Karmod yapıları tercih eden iş dünyası ofis konteyner fiyatları ile hem bütçeden kazanıyor. Erken işe başlama avantajıyla rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Modern modüler ofislerin yüksek yalıtım üstünlüğüyle enerjiden tasarrufla kullandıkça kazançlı çıkıyor. Çalışanlarına iç ergonomisiyle çalışma ofisi konfor üstünlüklerini yaşatıyor.

Ofis Konteyner

Ofis Konteyneri Fiyatları

Yapı inşa süreçlerini geride bırakan yenilikçi sistemiyle ofis konteyner fiyatları işletmelerin ihtiyaçlarında cazip ve ekonomik bütçe çözümüyle yanında. Ofis ve şantiye konteyneri yapılarını tercih eden işletme ve yatırımcılar hem bütçeden hem de zamandan kazançlı çıkıyor. Çünkü bilinçli işletmeler inşa süreçlerini geride bırakırken aynı zamanda çok sayıda ustayı organize ederek hepsine ayrı ayrı bedeller ödemek durumundan kurtuluyor. Konteyner ofis fiyat avantajıyla tüm su sorunları geride bırakıyor. Kısa sürede kullanıma hazır ofis binasına sahip olmanın sağlayacağı fırsatları yakalayarak kara dönüştürüyor.

Örneğin 1+1 veya 2+1 modern bir ofis yapısına klasik betonarme gibi yapı modellerine göre son derece cazip ofis konteyner fiyatları ile sahip oluyor. Üstelik siparişten sonra kısa zamanda kullanıma hazır üretimli olarak dilediği yere sevk ediliyor. Aynı gün işine start veriyor. Klasik betonarme tarzı yapılarda kaçınılamayan ofis kurulum yerinin bir şantiyeye dönmesinden kurtuluyor. Betoncu, duvarcı, sıvacı, yalıtımcı, elektrikçi, su tesisatçısı, fayansçı, kapıcı, pencereci, çatıcı gibi çok sayıda usta gerektiren işçilikleri geride bırakıyor. Ustaların yüksek maliyetlerinden kurtularak ofis konteyner fiyatları ile bütçe finansmanını rahatlatıyor.

Ofis Konteyner

Fiyat Al

Ofis Konteyneri Modelleri

Yeni nesil yapılarda en çok tercih edilen hazır planlar arasında 2 odalı ofis konteyner modelleri öne çıkıyor. Standart ofis tipi konteyner modelleri genelde 3×7 mt. ölçüde üretilmekte olup bir ünite 21 m2 kullanım alanına sahip. Standart ölçüdeki konteyner deniz aşırı taşımacılık ekipmanlarına uyum açısından 230×595 ölçüsünde demonte üretim gerçekleştirilmektedir. Bu iki ofis konteyner modelinin aynı plana sahip onun üzerinde farklı planda üretimi bulunmaktadır. Standart konteyner modelleri ünitelerin birleşimiyle yan yana dizilimle montajlanarak binlerce m2 büyüklüğü bulan konteyner ofis projeleri gerçekleştirilebilmektedir. Aynı ünite sistemi üst üste yerleşimle katlı 4 kata kadar binalar hazırlanmaktadır. Yatay mimaride tek katlı büyük yapılar daha çok ofis ve şantiye konteyner projelerinde kullanılmaktadır. Yüksek katlı birleşimli ofisler daha çok lüks yönetim bina tercihlerinde değerlendirilmektedir. Birleşimli ofis modelinde ara bölmeler kaldırılarak büyük açıklıkta modern çalışma ofisleri hazırlanabilmektedir. Dış görünümde camlı veya alüminyum kompozit cephe kaplama sistemleri uygulanarak albenisiyle çok daha modern ofis binaları hazırlanabilmektedir. Lüks yönetim ofis binalarında konteyner yapı modeli tercihiyle önemli projeler kısa sürede hıza modern görünümde inşa edilebilmektedir.

Ofis Konteyneri Şantiyedeki Konfor

Madencilik, baraj inşaatları, havalimanı inşaatları gibi zorlu saha şartlarına sahip projelere şantiye konteyneri yapılarımızla konforlu çalışma ortamları hazırlıyoruz. Konteyner ofis binalarımız yazın tozunda kışın kar, yağmur ve çamurunda şantiye çalışanlarına zinde mekanlar sağlıyor. Şantiye yöneticisinden teknik ofis çalışanına varana kadar tüm personel prefabrik ofis konteyner yapılarımızda her mevsim aynı konforla çalışmanın huzurunu yaşıyor. Aynı zamanda yeni nesil üretim teknolojisiyle hızlı imalat ve yerinde kısa zamanda kullanıma hazır kurulum avantajımızla şantiye projelerine kazandırıyoruz. Ferah mekan sunumu ve kullanım ergonomisiyle çalışanlar nezih çalışma ortamına sahip oluyor. Hızlı kurulum ve üretimin verdiği ekonomiyle ofis konteyner fiyatları şantiye sahiplerine bütçeden kazandırıyor. Kullanımda yalıtım üstünlüğünün kazandırdığı enerji tasarrufuyla şantiye giderlerinden ekstra kazançlı çıkıyorlar.

Ofis konteyner yapılarımızla şantiyelerde ihtiyaç duyulabilecek tüm ofis binalarını kısa sürede projelendirerek hızla üretiyoruz. Yapılarımızı kolay nakliye ve kurulum avantajıyla yerinde kısa sürede kullanıma hazır hale getiriyoruz. Şantiye yönetim ofisi, teknik ofis, laboratuvar ve teknik analiz binası, insan kaynakları ofisi, kademe ve bakım binası genel üretimlerimiz arasında. Uzmanlığımızla 10 kişiden binlerce kişinin görev aldığı şantiye işçi yerleşkeleri için gerekli ofis binalarını öneriyor, kısa sürede üretiyor, yerinde kullanıma hazır teslim ediyoruz.

Marka Konut Projelerine Özel Ofis Konteyneri

Toplu konut projelerinden sosyal konutlara, ticari iş merkezi projelerinden AVM’lere marka projeler ofis konteyner yapılarımızla satış ve lansman ofisleri kuruyoruz. Modern mimaride lansman satış ofislerine özel tasarımımızla marka projelerin proje ofislerine sahip olmalarını kolaylaştırıyoruz. Hızlı projelendirme, yeni nesil teknolojiyle hızlı üretim, demonte sistemle kolay nakliye ve yerinde kısa zamanda kurulum yapılarımızın temel üstünlüğünü oluşturuyor. Uzmanlığımızla marka konut ve ticari konsept proje sahiplerine satış ofisi ihtiyaçlarında önerilerde bulunuyoruz. Aynı ofis içerisinde şantiye şefi, satın alma birimi, teknik ekip ofisi ve insan kaynakları gibi odaların yerleşimi alternatiflerle sunuluyor. Diğer taraftan satışa yönelik satış müdürü ve satış ekibinin proje lansman ve pazarlamasını yürütecekleri ofis alternatifleri de öneriliyor. Teknik ofis ve satış ofisinin aynı binada veya farklı bina yerleşiminde olması proje sahasına göre şekilleniyor. Proje sahasında yapı alanı dışında kalan alan varsa ayrı binalarda bu imkan çok az ise aynı binada katlı şekilde çözümleme yapılabiliyor. Şantiye ve satışın oluşturacağı karmaşayı ortadan kaldırmak için dar alanlarda farklı girişlerden planlama yapılabiliyor.

Proje onayı sonrası Karmod yeni nesil konteyner ofis binaları modern tesislerde hızlı üretim yapılarak kurulum için şantiye alanına sevk ediliyor. Şantiye alanında hazır edilen Karmod ekipleri aracın geldiği gün aynı anda kuruluma başlayarak kısa sürede ofis ve şantiye konteyneri yapılarını tamamlayarak teslim ediyor. Karmod yeni nesil yapılarını tercih eden marka konut ve ticari konsept proje yatırımcıları ofis tipi konteyner fiyatları ile kazançlı çıkıyor. Şantiye projesine değer katan satış ve lansman ofislerine kısa sürede sahip olarak daire ve iş yerlerini müşterileriyle buluşturmanın keyfini yaşıyorlar.

Franchising Sistemini Kolaylaştıran Ofis Konteyneri

Franchising sistemiyle hizmet sunan çok sayıda işletme ve girişimciye ofis konteyneri yapılarımızla işlerini büyütme ve kısa sürede kazançlarını artırma fırsatlarını kolaylaştırıyoruz. Gıdadan mağazacılığa satış ve hizmetlerinde franchising yöntemini kullanan işletmelere kurumsal kimliklerine özel konteyner ofis projeleri tasarlayıp üretiyoruz. Modern konsepte uyumlu yeni nesil konteyner yapılarımızla hem franchising sistemini yöneten markalar hem de yatırımcılar karlı çıkıyor. Kurumsal kimliğe özel yapılarımızla markaların büyümesini kolaylaştırırken franchising bayi sistemine yeni dahil olan yatırımcıların da kısa sürede kazanmasının yolunu açıyoruz. Kurumsal markalar büyüme ve ülke genelinde hizmet noktalarını artırmayı ofis konteyner modelini kullanarak hızlandırıyor. Sektörlerinde hizmet veren rakiplerinden hızlı ve önde olmanın keyfini yaşıyorlar. Franchising bayi sistemine yeni dahil olan yatırımcı işletmelere kısa sürede yatırımlarını kara dönüştürebilmenin yolunu açıyor. Zincire yeni dahil olan bayiler ofis konteyner fiyatları ile yapı bütçesinden tasarruf ederken kira yükünden ve amortisman giderlerinden kurtuluyor.

Siz de markanızı franchising sistemiyle kısa sürede yurt geneline yaygınlaştırarak satış noktalarınızı artırmak isterseniz modern konteyner ofis yapıları öneririz. Pizzacılar, hamburgerciler, çiğ köfteciler, moda giyimin lideri olmak isteyen markalar franchising sisteminize özel ofis konteyner fiyatları ile şimdi büyüme zamanı.

Ofis Konteyner

Ofis Konteyner Ölçüleri

Karmod yeni nesil yapılar 3×7 standart ofis konteyner ölçüleri ile beraber birleşimli sistem kullanılarak kullanıma amacına özel büyüklüklerde projelendirilerek üretilmektedir. Standart plandaki yapılarda öne çıkan ölçü 2 odalı ofis konteyner modelidir. 1+1 konteyner olarak da adlandırılan bu ölçüdeki yapılar şantiye projeleri başta olmak üzere satış ofisi gibi farklı kullanım alanlarında tercih görüyor. 2 odalı konteyner ofis hazır konsept sunumu ile sevk edildiği her yerde araçtan indirilir indirilmez kullanıma hazır olma avantajına sahip. Aynı gün kullanıma hazır olan bu yapının içerisinde iki oda ile birlikte WC Duş ünitesi de plana dahil edilmiş durumda. Odalardan birinin içerisine yerleştirilmiş mini bir mutfağı da bulunuyor.

Konteyner ölçüleri 3 metre ünite eniyle 12 metre uzunluğa kadar Karmod üstünlükleriyle üretilmektedir. 36 m2 kapalı mekana sahip bu ölçüdeki konteyner ofis yapıları aynı zamanda konteyner ev tercihleri için de kullanılıyor.

Birleşimli sistemle hazırlanan ofis konteyner ölçüleri ise standart ünitelerdeki yapı büyüklük sınırından etkilenmiyor. 3×7 başta olmak üzere 230×595, 3×12 gibi konteyner ölçülerinde üniteler yan yana veya üst üste montajlanarak büyük binalar hazırlanabiliyor. Bu bireşimli sistemde projelendirilen ofis konteyner yapıları ölçü sınırlaması olmadan çok katlı ve istenilen büyüklükte üretilerek kurulum yapılabiliyor. Birleşimli ofis konteyner ölçüleri ile standart büyüklüğe bağlı kalmadan katlı lüks yönetim ofisleri projelendirilip kısa sürede inşa edilebiliyor. Birleşimli sistemle işçi şantiye ofis binaları, okul ve hastane binaları, yurt binaları, sosyal tesis binaları gibi çok sayıda yapı projesi uzun ömürlü sistemde modern mimari konseptte kısa zamanda tamamlanabiliyor.