Konteyner Ev Fiyatları ve Modelleri 2022

2022 yılı müstakil konut talepleri açısından hareketli bir yıl oldu. Şehir hayatının getirdiği iç içe yaşam, trafik ve gürültünün yol açtığı stresten doğal yaşama olan hareket devam ediyor. Diğer yandan 2020 itibariyle tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs sonrası yaşanan pandemi kısıtlamaları yaşam tarzına da yansıdı. Bu nedenle pandemi etkisiyle müstakil konuta olan talebi beklenenin üzerinde artmış durumda. İşte bu koşulların oluşturduğu talep artışının konteyner ev fiyatları ve modelleri 2022 tasarımlarına olumlu olarak yansıdığını vurgulayabiliriz.

Sektördeki liderliğiyle Karmod konteyner ev modelleri için özel geliştirmelerde bulundu. Yapı kalitesi ve kullanım ergonomisiyle beraber estetik beklentilere de cevap verecek tasarımda modellerini hazırladı. Farklı gelir gruplarının da müstakil konut sahibi olmalarını kolaylaştıracak konteyner ev fiyatları açısından cazip modeller de ortaya koydu. 1+1 ve 2+1 konteyner ev modelleri bunlar arasında. Ekstra çatı uygulamasıyla tasarımın bütünlendiği bu evler modern ev modellerini aratmayacak güzelliğe sahip, Çelik sistemleri özel boyalı sandviç panel duvar ve çatı sistemiyle Karmod konteyner ev fark edilir güzellikte. Konulduğu her yere yakışıyor, değer katıyor. İç kullanım ergonomisiyle bir ailenin günlük kullanımdaki tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Kullanıma hazır konsept sunumuyla konteyner ev modelleri müstakil konut sahibi olmak isteyenlerinin işini oldukça kolaylaştırıyor. Karar vermenizle birlikte  üretimi ortalama bir hafta içerisinde tamamlanıyor. Tek bir araçla sevk edilen yeni eviniz vinç yardımıyla indirilerek aynı gün oturumunuza hazır hale getiriliyor. Üstelik elektrik ve su tesisat sistemleri armatürleriyle kullanıma hazır vaziyette. Stresten uzak müstakil bir evde sağlıklı yaşam için size özel.

Fiyat Al

Konteyner Nedir?

Ev ve ofis kullanımları başta olmak üzere farklı ihtiyaçlara pratik çözüm getiren yapı sistemi konteyner olarak adlandırılmaktadır. Pratik oluşu yapı üretiminde teknoloji kullanımının kazandırdığı bir üstünlük olup uzun ömürlü ve güvenli sisteme sahiptir. Yapı sistemi lojistikte kullanılan modelle sıklıkla karıştırılsa da yaşam alanında çok sayıda kullanımı bulunmaktadır. Teknoloji kullanımıyla modern tesislerde hızlı üretim, kolay lojistik ve yerine oturuma hazır teslimat Karmod konteyner modellerinin öne çıkan üstünlüğünü oluşturur.

Prefabrik yapı sektöründe kullanıma hazır sunumuyla üretilen bu konutlar hazır konteyner ev olarak da adlandırılır. Tasarımı uzmanlarca özel bilgisayar yazılımı kullanılarak gerçekleştirilen konteyner ev Karmod tesislerinde üretilir. Üretimde kaynak gibi geleneksel yöntemler geride bırakılmış olup metal çeliklerin büküm ve kesimleri makine otomasyon hattında gerçekleştiriliyor. Metal boyamaları uzun ömürlü otomotiv boya teknolojisiyle boyanarak hazırlanır. Duvar ve çatı sisteminde yüksek yalıtımlı ve uzun ömürlü sandviç panel sistemi kullanılır. Elektrik ve su tesisat sistemleri evlere özel projelere sahiptir. Elektrik tesisat uygulamaları en iyi malzeme kullanımıyla kalite kontrol sistemiyle gerçekleştirilir. Güvenlik testlerinden geçirilerek tam yangın güvenliği sağlanır. Sıhhi ve atık su tesisat sistemleri de projeye göre uygulanır. Sızdırmazlık testleri yapılarak kalite onayından geçirilir. Size sadece Karmod prefabrik konteyner ev modeliyle dilediğiniz yerde kargaşadan uzakta güvenli bir eve sahip olmanın özgürlüğünü yaşayın.

Karmod Konteyner Ev Modelleri

Her birine tasarım uzmanlığının yansıtıldığı Karmod konteyner ev modelleri fark edilir üstünlüğe sahip. Müşteri deneyimlerinin de yansıtıldığı tasarımlar arasında 1+1 ve 2+1 konteyner ev öne çıkıyor.1+1 plana sahip konut modelinde konforla beraber ekonomik beklentiler de dikkate alındı. 1+1 konutta 3×7 standart yapının konteyner ev modeline uyarlanması uzmanlıkla gerçekleştirildi. 21 m2 alanda iki ayrı oda, mini mutfak ve tuvalet banyo çözümü bu yansımaların arasındadır. 3×7 yapıya özel tasarlanan ekstra çatı uygulamasıyla bu eve bir de veranda kazandırılmış. Boydan boya uzanan veranda ile bu ev tam 35 m2 genişliğe ulaştırılmış. Veranda bahar ve yaz dönemi kullanımlarında ayrı bir ergonomi kazandırmış. Satılık konteyner ev fiyatları incelenirken 1+1 konutun sunduğu ekonomiyi hemen fark edeceksiniz.

Karmod’un en çok satan favori konut tasarımları arasında bulunan bir diğer ürün 2+1 konteyner ev modelleri. Genişçe bir salon, iki ayrı oda ile birlikte tuvalet banyo konteyner iç tasarımına uzmanlıkla yerleştirilmiş. Yapı üzerine ekstra çatı uygulamasıyla ev 42 m2 büyüklüğe ulaşıyor. Gündelik kullanımda ortalama bir ailenin barınma ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Modern tesislerde demonte ön üretimli tarzda hazırlanan bu ev tek tırla istenilen yere taşınabiliyor. Kurulum yerinde Karmod uzmanlarınca vinç yardımıyla 6 saatte montajlanarak oturuma hazır hale geliyor.

Konteyner Ev Fiyatları

Klasik yapı modelleriyle kıyasladığınızda konteyner ev fiyatları her zaman çok cazip imkanlar sunduğunu göreceksiniz. Bu yapıların usta gerektirmeden her detayıyla kullanıma hazır üretilip teslim edilmesi en büyük avantajı. Geleneksel yöntemlerle betonarme tarzı benzeri modellerle ev sahibi olmak istendiğinde uzun inşa süreçlerine ihtiyaç duyulur. Bir de kış şartları gibi olumsuz hava koşullarında inşa süreçleri tamamıyla durur. En basiti beton atamazsınız mesela. Ayrıca geleneksel yapılar duvardan çatıya, pencereden kapıya, sıvadan boyaya çok sayıda ustaya ihtiyaç duyar. Yeni nesil konteyner ev sizi hem uzun inşa süreçlerinden hem de çok sayıda usta ile muhatap olmaktan tamamıyla kurtarır. Çünkü bu evlerde tüm işlemler Karmod tarafından gerçekleştirilir siz ise keyfinize bakarsınız. Bu avantajlar konteyner ev fiyatları hanesine avantaj olarak yansır.

Satılık konteyner ev aldığınızda konutun yerleştirileceği düzgün zeminli bir arsaya sahip olmanız yeterli. Bunun dışında hiç bir yapı işiyle uğraşmak durumunda kalmazsınız. Beğendiğiniz evler özel bilgisayar yazılım programında Karmod tasarım uzmanlarınca projelendiriliyor. Modern tesislerde kaynak kullanılmadan kısa sürede hazırlanıyor. Üretim aşamasında alt ve metal şase yerleşimiyle başlayan üretim sandviç panel duvar ve çatı montajıyla devam ediyor. Bu aşamada konteyner eve özel projeli elektrik ve su tesisat sistemlerinin uygulaması da gerçekleştiriliyor. Armatürlerin takımıyla hazır edilen eviniz size teslim edilmek üzere yola çıkıyor. Dilediğiniz yere nakledilen yeni konteyner eviniz ailenizle mutlu bir yaşama adım atmak için aynı gün hazır. Üstelik inşa süreçleri ve çok sayıda usta ile anlaşmanın getireceği bütçe yüklerinden uzak şekilde ve kolayca. Karmod konteyner ev fiyatları cazibesi ve konforuyla size özel.

Çatılı Konteyner Ev Fiyatları

Hazır konsept müstakil konut fiyatlarını araştırırken göz atacağınız çatılı konteyner ev fiyatları size de çok cazip gelecek. Bunlardan biri 1+1 konteyner ev modeli, diğeri ise 2+1 konteyner ev modeli. 1+1 plandaki ev 35 m2 kullanım alanıyla ekonomisiyle çatılı konteyner ev fiyatları arasında öne çıkıyor. Bu ev Karmod üstünlüklerine sahip yeni nesil konteyner yapının ev modeline uyarlanmasıyla hazırlanmış. Yalıtımlı çatı üzerine ekstra çatı uygulamasıyla izolasyon üst seviyeye yükseltilmiş. Çatı uzantısı öne doğru yapı uzunluğunca ergonomik kullanımda bir verandayı da ortaya çıkarmış. Özel sac panel sistemli tam kapama sağlayan kapıdan içeri adım attığınızda sağlı sollu iki bağımsız oda yer alıyor. Orta alanda tuvalet ve duş kabininin bulunduğu üniteye alandan kazanmak için ortak yer verilmiş. Evin içerisinde ergonomik kullanımda bir mini bir mutfak alanı da bulunuyor.

2+1 çatılı konteyner ev modeli müstakil konut tercihlerinde en çok ilgi gören modeller arasında. Karmod ev uzmanlığı ve üstünlüklerini tamamıyla üzerinde barındırıyor. Özel çatısıyla 42 m2 konteyner ev modern bir ev görünümüne sahip. Giriş kısmında çatı uzantısıyla hoş bir veranda yer alıyor. Salonda yer alan mutfaktan açılan pencereyle verandaya güzel bir iletişim ortamı hazırlanmış. Genişçe bir salon, iki ayrı oda, tuvalet ve banyo evin bölümlerini oluşturuyor. Klasik yöntemlerle uzun süren inşa aşamaları ve farklı ustalarla muhatap olmadan çatılı konteyner ev fiyatları ile kolay ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşamaya hazır mısınız?

Konteyner Prefabrik Evlerin Avantajları

Kullanıma hazır üretimle kısa sürede ev sahibi olmak konteyner prefabrik evlerin öne çıkan en önemli avantajları arasında. Bu evlere sahip olmak için konut modelini beğenmeniz yeterli. Diğer tüm süreçler Karmod uzmanlığınca gerçekleştiriliyor.

Karmod sayesinde inşa süreçlerine ve farklı ustalarla uğraşmaya son

Yeni nesil sistemle modern tesislerde üretilen Karmod konteyner ev sizi uzun inşa süreçleri ve farklı ustalarla muhatap olmaktan kurtarıyor. Klasik yöntemlerle konut müstakil konut sahibi olmak için uzun inşa aşamalarını ve farklı ustalarla anlaşarak paranızı boşa harcamayı geride bırakın.

Konteyner ev enerji tasarrufuyla kazandırıyor

Sandviç panel çatı ve duvar sistemiyle Karmod konteyner ev yüksek yalıtıma sahip. Çift camlı pvc pencere sistemi, tam kapama sağlayan özel sac panel sistemli kapısı yalıtıma ekstra katkı sağlıyor. Yaz ve kış iklimlendirme giderlerini azaltarak Karmod enerji tasarrufu kazancıyla daha avantajlı hale geliyor.

Satılık Prefabrik Konteyner Evler

Siz de şehrin karmaşasından bunaldınız ve pandemi kısıtlamalarından kurtulmak istiyorsanız müstakil konut çok hoşunuza gidecek. Satılık prefabrik konteyner evler hayalinizdeki eve giden yolu aralayacak. Uzmanlığı, kalitesi ve uzun ömürlü yapılarıyla satılık prefabrik konteyner evler için güvenilir marka Karmod. Hayalinizdeki konut modelini inceleyerek satılık konteyner ev modelini güvenle seçebilirsiniz. Hemen karar verin dilediğiniz yere kısa sürede eviniz gelsin. Aynı gün yeni evinizde yeni bir yaşama adım atın. Üstelik çok ekonomik konteyner ev fiyatları ile.

Konteyner Evler Neden Tercih Edilir?

Kısa sürede ekonomik bütçelerle, kolayca ve sorunsuz ev sahibi olmak isteyenler konteyner evleri tercih ediyor. Diledikleri yere sevk edildiği gün kullanıma hazır sunum ayrı bir kolaylık ve avantaj.

Konteyner ev modelini diğer geleneksel konut tarzlarından ayıran önemli farklardan biri de inşaat malzemesi ve süreçlerine ihtiyaç duymaması. Kurulum yerinde aynı gün vinç yardımıyla hazır hale getiriliyor. Aynı şekilde konteyner ev farklı ustaları organize etme, iş yaptırma, onlara ayrı ayrı bedeller ödeme zorluklarını da geride bırakıyor. Duvardan çatıya, pencereden kapıya, elektrikten su tesisatlarına her nevi ustalık konteyner evlerde Karmod uzmanlığınca gerçekleştiriliyor. Evinizi beğenin inşa süreçlerine ve bütçenizi aşan ödemelere son verin. Karmod konteyner evleri tercih edin rahat edin. Tıpkı binlerce memnun ev sahibi gibi.

Konteyner Ev Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Modern tesislerde hazır konseptte üretilerek kullanım yerinde inşa süreçleri ve farklı ustalara gerek duyulmadan oturuma hazır teslim edilen pratik ev modeline konteyner ev denilmektedir. Sevk edildiği gün oturuma hazır hale gelmesi konteyner evlerin tercih edilmesinde büyük avantaja sahiptir.

Karmod konteyner ev özel yazılım programlarının kullanımıyla modern tarzda tasarlanır. Tasarım sonrası yeni nesil teknolojilerle modern hatlarda kaynaksız cıvatalı sisteme üretilir. Özel boyalı çelik sistem alt ve üst metal şaselere sandviç panel duvar ve çatı panelleri uygulanır. Aynı aşamada projeye göre iç duvar bölmeleri, kapı ve pencereler monte edilir. Elektrik ve su tesisat sistemleri yine konuta özel projeli olup üretim bandında uzmanlarca güvenli şekilde uygulanır. Kullanıma hazır hale gelen konteyner ev araçla kullanım yerine sevk edilerek vinç yardımıyla yerine konulması sonrası oturuma hazır teslim edilir.

Her yapıda olduğu gibi konteyner ev maliyetlerini de belirleyen etkenler bulunur. Bu etkenleri üretim sistemi ve malzeme kalitesi olarak ikiye ayırabiliriz. Karmod konteyner ev kaynaksız taşıyıcı çelik metal sistemlerin duvar ve çatılarına sandviç panel yerleşimiyle hazırlanır. Üretim kalitesine etki eden kaynak kullanımı, trapez sac ve plastik lambri gibi basit uygulamalara yer verilmez. Kaynaksız özel otomotiv teknolojisi boyamalı uzun ömürlü çelik metalleri ile güvenli ve uzun ömürlü sistem kazandırılmıştır. Bu çeliklerle özel EPOM conta kullanımıyla birleşen sandviç paneller Karmod konteyner ev modellerine yüksek enerji tasarrufu kazandırmıştır. Enerji tasarruf üstünlüğü kullanımda hemen fark edilmektedir. Çift camlı pvc pencereleri, ispanyolet tam boy kanat açılım kilit sistemi ve sac panel sistem kapısıyla üstün özelliklere sahiptir.

 

Projeli elektrik tesisatında en iyi malzeme ve armatür kullanımıyla yapı üstünlüğü sürdürülmüş olup tam yangın güvenliği sağlanmıştır. Projeli sıhhi ve atık su tesisatları armatür ve vitrifiye ekipmanlarına varana kadar kaliteli malzeme seçimiyle gerçekleştirilmiştir. Karmod yeni nesil konteyner ev üretim, kalite ve uygulama üstünlüklerini yakından incelediğinde bu avantajlar hemen fark edilir.

Modern teknoloji kullanımıyla kısa sürede güvenli üretim gerçekleştirilmesi konteyner yapıları oldukça cazip konuma yükseltmiştir. Kısa sürede üretilen yapılar araçla her yere taşınabilmektedir. Kullanım yerinde inşa süreçleri ve malzemelere ihtiyaç duymaması konteyner yapı modelinin üstünlükleri arasındadır. Yine sahada ustalık gerektiren uygulamalara gerek duyulmaması tercihte bir başka etkendir. Şantiye yapı grubu tercihlerinde yapıyı avantajlı kılan bir diğer üstünlük cıvatalı birleşim sistemiyle taşınarak farklı proje sahalarında tekrar değerlendirilebiliyor oluşudur. Bu üstünlükleriyle konteyner fiyatları bireysel kullanıcı ve yatırımcılara bütçeden kazandırmaktadır.

Geleneksel betonarme binalara göre yüzde 60’ın üzerinde bütçe avantajına sahiptir. Ayrıca yatırım bütçesi proje başlangıcında net olarak hesaplandığından inşa süreçlerinde sürpriz maliyetlerle karşı karşıya bırakmaz. Satılık konteyner ev sözleşmesi yaptığınız anda eve ne kadar bütçe ayıracağınızı bilirsiniz.

Genel konut seçiminde olduğu gibi konteyner ev model tercihinde de evi kullanacak kişi sayısı dikkate alınmalıdır. Yazlık kullanımlarında 1+1 modeller yeterli olacaktır. Gündelik aile kullanımlarında 2+1 konteyner ev rahatlıkla tercih edilebilir. Yapı tarzı açısından Karmod konteyner ev sandviç panel duvar ve çatı sistemiyle her iklimde rahatlıkla kullanılabilir. Yazlık kullanımlarda çatılı konteyner ev tercihi veranda için ekstra avantaj kazandırmaktadır. Kışın soğukların sıfırın altında değerlerde seyrettiği şırı soğuk iklimlerde sandviç paneller içerisine yalıtım üstünlüğü için taş yünü malzeme tercih edilebilir.

Çatısı olmayan yapı modelleri yerine konut tercihlerinde çatılı konteyner ev fiyatları bir miktar fark ödenerek sahip olmanız önerilir. Ekstra çatı yalıtım üstünlüğüyle kullanım süresince yapacağı tasarrufla enerji giderlerinizi azaltarak bütçenize kazandıracak. Aynı zamanda şık kullanımda bir verandaya sahip olmanızı sağlayacak. Klasik betonarme binalarla kıyaslandığında çatılı konteyner ev fiyatları yüzde 60’lara varan oranlarda çok daha ekonomik olduğunu belirtebiliriz.

Konteyner ev modelleri çalışılırken beklentileri karşılayacak tasarımların yakalanması hedeflenmiştir. Beklentiler karşılanırken aynı zamanda yapının temel üstünlüğü olan hızlı üretim, kolay nakliye ve kullanıma hazır kurulum dikkate alınmaktadır.

Konteyner ev fiyatları üretim sistemi, işçilik uygulamaları ve malzeme seçimi belirleyici etken olmaktadır. Ekonomik fiyat oluşturmak için yapı ölçülerinde küçültme mekan daralmasıyla kullanım konforunu ortadan kaldırmaktadır. Kaynak kullanımı, lambri, trapez sac uygulamalarıyla her ne kadar ekonomi sağlansa da yapı konforu kaybolmaktadır. Bu nedenle yeni nesil teknolojiyle üretilen Karmod konteyner ev modellerini satın almanızı öneririz. Size yaşatacağı konfor ve kullandıkça sağlayacağı enerji tasarrufu ile Karmod konteyner ev fiyatları ile her zaman kazanın.

Tüm ev modellerinde olduğu gibi Karmod konteyner ev planları özel yazılım programlar kullanılarak uzmanlarca bilgisayarda hazırlanıyor. Tasarımda maksimum genişlikte ferah yaşam alanlarının ortaya çıkarılması temel amaç. İki katlı büyük ölçüdeki konutlarla beraber 1+1 konteyner ev planına varana kadar bu hassasiyet göz önüne alınmaktadır. Ana giriş kapısının nereye yerleşeceği, iç koridor geçişleri, kapı açılımları, konteyner içi odaların yerleşimi, mutfak evyesinin konumuna varana kadar uzmanlıkla tasarlanıyor. Her biri beğeninize özel Karmod konteyner ev planlarında en iyi kullanım konforunu bulacağınıza emin olabilirsiniz.