Hazır yapılara yansıyan estetik: Metropol Konteyner Modelleri

Hazır konsept yapılarda ergonomiyle birlikte estetik görünüme de önem verenlere özel tasarlanan Metropol konteyner modelleri beğeninize özel. Kalite ve estetiğiyle konulduğu her yere değer katıyor, zenginlikle buluşturuyor. Güvenlikten büfelere, satış ofislerinden marka konut lansman ofislerine Metropol konteyner farklı kullanım alanlarında hayatın her anında. Kullanıma hazır sunum konut tercihlerine özel tasarımları metropol konteyner arasında inceleyebilirsiniz.

Metropol konteyner prefabrik yapı sektörünün lider markası Karmod’un özgün markasıdır. Tasarımı ve yeni güvenli yapı sistemi Karmod Ar-Ge’sinde geliştirilmiş özel bir üründür. Statik hesaplamaları uzmanlıkla gerçekleştirilmiş yapı güvenliği, uzun ömür dayanımı, yalıtım üstünlüğü Metropol konteynerin estetikle beraber öne çıkan üstünlükleri arasında yer alır.

Metropol Konteyner Ürünleri

Metropol Konteyner Fiyatları

Metropol Konteyner Fiyatları Size de iyi gelecek

İnşa süreleri ve usta sorunlarını geride bırakan yenilikçi sistemiyle Metropol konteyner fiyatları her açıdan cazip. Klasik yapı modelleriyle demirden betona, tuğladan çatı kaplamasına çok sayıda inşaat malzemesini satın almanıza gerek yok. Aynı zamanda betoncudan duvarcıya, çatıdan izolasyona, elektrikten suya, boyadan kaplamaya çok sayıda usta ayarlama derdine son. Karmod yapsın siz keyfinize bakın. Uzun inşa süreçleriyle bitmeyen malzeme masraflarına son verin. Usta buldum bulamadım, geldi gelmedi sorunlarını da geride bırakın. Tabi 10 bin dedi 15 bin gitti hesaplarını da. İster ofis, ister büfe, isterseniz ev olsun Karmod Metropol konteyner fiyatları ile tüm dertleri geride bırakın. En başta planınızı görerek beğenin, onaylayın, fiyat dahil anahtar teslimi anlaşmanızı yapın gerisini dert etmeyin. Belirlenen termin süresinde yapınız size hazır gelsin aynı gün hizmete alın. Tıpkı yüzlerce mutlu Karmod müşterisi gibi.

Metropol Konteyner Fiyatları

Her şey dahil konteyner fiyatları için en iyisi

Karmod Metropol konteyner fiyatları içerisine inşa adına her şey dahil. Merak edenler için Karmod üretim ve hizmet sürecini kısaca özetleyelim. Karmod hazır yapı tasarımlarının tamamı özel yazılım bilgisayar programları kullanılarak uzmanlarca gerçekleştirilir. Aynı programda yürütülen süreçlerde yapı güvenliği statik hesaplamaları, güvenli elektrik ve su tesisat projeleri de hazırlanır. Her yapıya özel yürütülen bu çalışmalarla yapılar üretim öncesi testlerden geçirilerek imalata alınır. İmalat aşaması modern üretim bant sisteminde yeni teknoloji makinelerin kullanımıyla yapılmaktadır.

Özel çelik duvar ve çatı karkasları, elektrik tesisatı, sıhhi ve atık su tesisatları gibi tüm aşamalar uygulama esnasında kalite kontrollerden geçirilir. Duvar ve çatıda kullanılan yalıtım malzeme uygulamaları yapıldıktan sonra kalite standardında kontrolden geçirilerek onay alır. Elektrik tesisatında yangın güvenliği açısından onaylı projeyle tam uyum aranır. Elektrik malzeme seçiminde kablolardan sigorta sistemlerine kadar en iyi markalar tercih edilir. Kablo birleşimlerinde bant kullanımı gibi güvensiz uygulamalar geride bırakılmıştır. Bağlantılar özel klips kullanımıyla gerçekleştirilmektedir.

Atık ve sıhhi su tesisatı projeye göre uygulanarak sızdırmazlık testlerinden geçirilir. Kaplamalar sonrası Metropol konteyner iç ve dış boyası yapılır. PVC çift camlı pencere ve kapı montajı tamamlanan yapı son kontrol onayıyla sevke hazır hale getirilir. Vitrifiye malzemeleri, elektrik anahtar ve armatürlerine kadar kullanıma hazır sunulan Metropol konteyner dilediğiniz yere sevk edilir. Size ulaşan yapı aynı gün araçtan vinç yardımıyla indirildikten sonra kullanımınıza hazır halde teslim edilmektedir. Yapıyı kullanıma tam olarak almak için elektrik ve su tesisatlarını ana şebekeye bağlantı yaptırmanız yeterli olacaktır.

Atık ve temiz su tesisat uçları yapı dışına kolay bağlantı yapılabilecek durumda çıkartılmıştır. Aynı şekilde elektrik ana şebeke bağlantısı konteyner arkasında yer alan özel ana akım buatından yapılabilir. Merkezi elektrik şebekesi bulunmayan kullanım yerlerinde rüzgar ve güneş enerji sistemleri Metropol konteyner yapıla entegre edilebilir. Şehir şebeke suyu bulunmayan kullanım yerlerinde su deposu önerilebilir. Kanalizasyon şebekesi de bulunmuyorsa fosseptik depolama tankları kullanılabilir.

Her şey dahil Karmod Metropol konteyner fiyatları ile ihtiyacınız olan ofis veya konuta kısa sürede sorunsuz sahip olun, rahatınıza bakın.

Fiyat Al

Metropol Konteyner Modelleri

Metropol Konteyner Ölçüleri

İhtiyacınıza özel Konteyner Ölçüleri

Farklı ebatlarda standart üretimi gerçekleştirilen Metropol konteyner ölçüleri kullanım yeri ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Metropol konteyner standart üretimle 8 farklı ölçüde hazır konseptte üretilerek kullanıma hazır sevk edilmektedir. Hazır konsept satılık Metropol konteyner modelleri standart üretimle 150×150 ölçüden 300×700 ölçüye kadar imal edilmektedir. 150×150, 200×200, 200×300 ve 300×300 modeller daha çok lüks tercihlerde ofis metropol konteyner olarak alım yapılmaktadır. 300×400, 300×500 ve 300×600 ebatlardaki yapılar fast-food büfeleri, özel irtibat ofisleri gibi kullanım alanlarında tercih edilmektedir. 300×700 büyük ebatlı Metropol Konteyner modeli ise tanıtım ofisleri, franchise zincir mağazacılık, 1+1 konut gibi farklı tercihler için değerlendirilmektedir. Ölçülerine göre Metropol konteyner fiyatları hakkında satış ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.

Metropol Konteyner Fiyatları

Metropol Konteyneri Örnek Projelerimiz

Karmod hazır yapı sektöründeki uzmanlığıyla kullanıma hazır lüks Metropol Konteyner modelleriyle çok sayıda projeye imza atmıştır. Standart üretimle beraber birleşimli 100 m2’yi bulan tek ve iki katlı projeler Metropol modeliyle inşa edilmektedir. İDO Deniz Otobüsü işletmesinin hizmet verdiği limanların tamamında güvenlik ve bilet satış kabinlerinde Karmod Metropol konteyner modellerini tercih etti. Yine aynı sektörde Eskihisar – Topçular arasında hizmet veren İstanbul Lines – Negmar Denizcilik Karmod Metropol konteyneri tercih eden önemli markalar arasında.

Metropol konteyner modeli kullanılarak İstanbul boğazının Karadeniz’e açılan Kuzeybatı ucundaki Rumeli Feneri Aile Sağlığı Merkezi binası inşa edildi. 100 m2’yi aşan sağlık binasının kaba kurulumu bir günde tamamlanarak 15 gün içerisinde kullanıma sunuldu. İstanbul gibi Metropol konteyner Ankara genelinde yaygın olarak tercih edilmektedir. Uzun ömürlü yapı modeliyle nesilden nesile güvenle kullanılan Karmod ürünlerini sahibinden Metropol konteyner aramalarında da görebilirsiniz.