Hayatı Kolaylaştıran Wc-Duş Konteyner Tuvalet Çözümleri

Kullanıma hazır konsept üretimiyle sevk edildiği yerde aynı gün kullanıma sunulan WC duş konteyner tuvalet yapıları hayatı kolaylaştırıyor. Özel planda tamamen fabrikada üretilen konteyner tuvalet diğer yapılardaki uzun inşa süreleriyle farklı ustaları organize etme süreçlerini geride bırakıyor. Her yönüyle pratik kullanımda çözüme sahip bu yapılara sipariş vererek kısa sürede zahmetsiz sahip olabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz yere sevk edilebilme avantajı ve cazip WC duş konteyner tuvalet fiyatları ile.

Konteyner Tuvalet Ürünleri

Fabrikalar, Sosyal Tesisler, Park ve Bahçeler…

WC duş konteyner tuvalet her yerde

Tam fabrika üretiminin verdiği kolaylıkla WC duş konteyner tuvalet özel sektör ve kamu yatırımlarında en pratik çözüm. İşlevsel kullanımı ile fabrika üretim tesisleri, park ve bahçeler, milli parklar, piknik alanları, sosyal tesisler, spor tesisleri, restoranlar gibi çok sayıda alanda kullanılıyor. 3×7 standart konteyner içerisine aynı yapıda 7 ayrı ünite yerleştirilebiliyor. Giriş ön kısmı lavaboların yer aldığı salon planıyla ergonomik kullanım sağlıyor. Ünitelerde müşteri tercihine özel alafranga klozet, alaturka yer taşı uygulaması ile duş kabini uygulanabiliyor. Özel tercihlerde pisuar ünitesi de WC duş konteyner tuvalet içerisine monte edilebiliyor. Engelli kullanımları için bazı üniteler engelli WC ünitesi olarak düzenlenebiliyor. Engelli kullanımına özel tutmaçlar ve tuvalet ünitesi uluslararası standartlarda hazırlanıyor. Engelliye özel yapılarda engelli rampası ve özel genişlikte açılır kapı uygulanıyor.

Fabrika projesi içerisinde tuvalet, duş ve soyunma odaları bulunmayan üretim tesisleri Karmod WC Duş konteyner modellerini tercih ederek çözümü kolaylaştırıyor. Çalışan sayısına göre fabrika içerisinde veya bahçesinde uygun olan her yere konularak hemen kullanıma sunulabilir. İstendiğinde vinç yardımıyla kaldırılarak yer kolayca yer değiştirilebilir. Karmod üretimli tuvalet modellerinin tamamında yapıya özel projeli elektrik ve su tesisat sistemleri bulunmaktadır. Tuvalet ünitelerinde olduğu gibi elektrik ve su tesisatları hazır konseptte olup WC Duş konteyner tuvalet fiyatları dahilinde gerçekleştirilen uygulamalar arasındadır.

Karmod hazır yapılar şehir merkezlerindeki park ve bahçeler, millet bahçeleri, milli parklar gibi kamuya açık kullanım yerlerinde de pratik çözüm getiriyor. Doğaya uyumlu modüler özelliğiyle Konteyner WC Duş çevreye tam uyumla çevre konseptinin korunmasına katkı sağlıyor.

WC Duş Konteyner

Dinlenme ve Sosyal Tesislere hazır WC Duş Konteyner Tuvalet

Şehirler arası otoyollar üzerinde yer alan mola yerleri ve dinlenme tesisleriyle farklı alanlardaki sosyal tesislere hazır sunumuyla WC Duş konteyneri büyük kolaylık sağlıyor. 3×7 ünitede 7 ayrı WC veya duş çözümü sunuluyor. Aynı yapı ayrı girişlerle organize edilerek bay bayan kullanımına özel hale getirilebiliyor. Tesis genel alanında her yere kolaylıkla yerleştirilebilen WC Duş konteyneri hijyen kolaylığı avantajına da sahip. Sosyal tesisin ana binasından farklı bir yere konumlandırılarak bağımsız alanda tesis genel hijyeninden ayrıştırılmaktadır. Tesisin ana binasında tuvalet kaynaklı oluşabilecek zorlukların önüne geçilmektedir. Tesiste konaklayanlara daha konforlu hijyenik alanların sunumu kolaylaşmaktadır.

Ünitelerde genel kullanım ihtiyaçları göz önünde bulundurularak alaturka yer taşı, alafranga klozet üniteleri belirlenen adetlerce uygulanabilmektedir. Aynı konteyner WC Duş yapısı içerisinde yine istenilen sayıda duş ünitesi konulabilmektedir. Tesis bahçe alanı imkanlarına göre daha iyi bir yerleşim için 3×7 üniteler yan yana veya değişik noktalara yerleştirilerek kullanım yaygın kolaylaştırılabilmektedir. Bu yöntemle bay ve bayan tuvalet üniteleri farklı yerlere alınabilmektedir. Hazır WC Duş konteyneri ünitelerinin kolay yerleştirilebiliyor oluşu milli parklardaki tesislere ekstra kolaylık sağlamaktadır. Milli park tesislerinde atık kontrolünü de kolaylaştırmaktadır. Sıvı sabun ve deterjan gibi atıklar lavabo alanı gideri genel atıktan ayrıştırılarak çevreye zarar vermeyecek şekilde ayrı fosseptik deposunda depolanabilmektedir.

WC Duş Konteyner

Wc Duş Konteyner Modelleri

Farklı kullanım alanlarına özel Wc Duş Konteyner Modelleri

Her biri Karmod uzmanlığı ve kalite üstünlükleriyle üretilen çok sayıda Wc Duş konteyner modelleri bulunuyor. Modellerin her biri konforlu kullanım ergonomisi ve uzun ömürlü yapı avantajına sahip. Aynı yapı içerisinde ikili üniteden yedili üniteye kadar çeşitli planlarda tuvalet konteyner modelleri pratik kullanıma özel. Yapı modelini avantajlı kılan öne çıkan üstünlükler arasında hazır konsept sunumu, hijyen kolaylığıyla beraber Karmod üretim kalite üstünlüklerini sıralayabiliriz.

Karmod WC duş konteyner modelleri tüm üretimlerde kullanıma hazır konsepte sahip. Sipariş verdiğiniz yapı modern tesislerde kısa sürelerde üretilerek araçla dilediğiniz kullanım yerine sevk ediliyor. Yapı size ulaştığında elektrikten suya tüm tesisatları ile armatür ve vitrifiye üniteleriyle kullanıma hazır. Elektrik tesisatları, atık ve sıhhi tesisat sistemleri her konteyner modeline özel projelendirilmiştir. Üretimde onaylı proje üzerinden uygulama gerçekleştirildiğinden yangın veya sızdırma gibi olası riskler tamamıyla bertaraf edilmiştir.

Yine tüm modellerde kullanım konforu ön planda tutularak özel ergonomi planlara uzmanlıkla yansıtılmıştır. WC duş konteyner yapının içerisine girdiğinizde genişçe bir lavabo salonuyla tuvalet ünite alanları birbirinden ayrıştırılmıştır. Lavabo salonunda zemine uzunlamasına boydan boya uzanan ızgaralı kanal uygulanmıştır. Özellikle yoğun kullanım sirkülasyonuna sahip şantiye ve sosyal tesis alanları gibi kullanım yerlerinde bu kanalla hijyen kolaylığı hedeflenmiştir.

Lavabo alanında el yüz yıkama anında yere yoğun damlayan sular bu kanalda toplanarak kolaylıkla yapıdan uzaklaştırılmıştır. Böylece zeminin hep kuru kalması sağlanmıştır. Bu uygulama aynı zamanda sosyal tesis veya şantiyelerde temizlikte çalışan personelin işini de kolaylaştırmıştır. Islık zeminde oluşan sular bu kanala çekilerek temizlik pratikleştirilmiştir. Karmod WC Duş Konteyner modelleri zemin sızdırmazlık uygulamasına da sahiptir. Lavabo salonu içerisine boydan boya uygulanan pvc mineflo yer sergisi özel kalınlığı ile uzun ömürlüdür. Yoğun kullanım alanlarında uzun yıllar yıpranmadan güvenle kullanılır. Mineflo serimi yapı duvarlarına doğru da yükseltilmiş olup tam sızdırmazlığa önemli katkı sağlamıştır.

Karmod tuvalet yapıları ikili üniteden 7’li üniteye kadar müşteri tercihine özel ünite içi standart yerleşimine sahiptir. Klozet, yer taşı veya duş şeklinde üniteler müşteri tercihi doğrultusunda standart olarak donatılmaktadır. Ünite içerisinde modeline göre yer taşı veya klozet kullanıma hazır şekilde montajlanmıştır. Yine klozet veya yer taşı modeline göre taharet musluğu kullanıma hazır uygulanmıştır. Her tuvalet ünitesi içerisinde rezervuar kullanıma hazır şekilde monte edilmiştir.

Her ünitede tuvalet kağıtlığı yer almaktadır. WC Duş Konteyner modellerinin tamamında ünite içlerinde arkadan özel havalandırma menfezi yerleştirilmiştir. Yer taşı ünitesi Karmod yapılarına özgü özel üretimli olup kullanım ergonomisi ve hijyen kolaylığına sahiptir. Klozet ünitesinde güncel modern tasarım vitrifiyeler tercih edilmektedir. Duş tekneleri yine kullanım ergonomisine özel uygulanmaktadır. Batarya ve duş telefonu modern tasarımlardan seçilerek kullanılmaktadır. Salonda yer alan lavabolar, sıvı sabunluk ve ayna lavabo sayısınca montajlanmıştır.

WC Duş Konteyner modelleri içerisinde engelli kullanımına özel planda engelli tuvalet kabinleri de yer almaktadır. Bu ünitelerde engelli kullanımına özel giriş rampası, geniş açılır kapı, engelli tutmaçları, tuvalet ünitesi ve diğer aksesuarlar uluslararası standartlarda ekipmanlardan seçilerek kullanılmaktadır.

WC Duş Konteyner Tuvalet Fiyatı

İnşa aşamalarına son WC Duş Konteyner Fiyatı çok cazip

Hazır konsept konteyner tuvalet çözümleri inşa süreçleri ve usta sorunlarını geride bırakan önemli avantajlara sahip. Fabrika üretim tesisleri, sosyal tesisler, okul ve hastaneler, park ve bahçeler gibi birçok kullanım alanlarında aynı gün devreye alınıyor ve güvenle kullanılıyor. İşletme sahipleri ve yatırımcıları uzun inşa süreçleri ve maliyetlerinden kurtaran WC Duş Konteyner Fiyatı ile çok cazip. İhtiyacınıza göre iki üniteden çoklu üniteye hazır WC çözümleri ile siz de inşa aşamalarını geride bırakın.

Yeni nesil WC Duş Konteyner geleneksel betonarme gibi uzun süreçli yapılara önemli ve avantajlı alternatif oluşturuyor. Bilindiği üzere betonarme gibi klasik yapı modellerinin uzun süren inşa aşamaları var. Bu geleneksel yöntemi kullandığınızda betondan duvara, çatıdan izolasyona, kapı pencereye, elektrikten suya, fayansa varana kadar çok sayıda inşaat malzemesine ihtiyaç duyacaksınız. Bir de bu uygulamaları yapacak çok sayıda farklı ustayla muhatap olmak durumundasınız. 

Karmod uzmanlığıyla tasarlayarak modern tesislerde uzun ömürlü güvenli yapı sınıfında ürettiği tuvalet yapılarını kullanımınıza hazır sunuyor. Üstelik çok cazip WC duş konteyner tuvalet fiyatı ile. Karmod hazır yapılarını tercih ederek güvenli bir tuvalet binasına kullanım alanınızı şantiyeye çevirmeden sahip olun rahat edin. Hem konforuyla aynı gün hizmete alın hem de size kazandıracağı bütçe tasarrufunun keyfini çıkarın.

Fiyat Al

Neden Wc Duş’ta Bizi Tercih Etmelisiniz?

Neden Wc Duş Konteyner yapılarında Karmod’u tercih etmelisiniz?

Tüm modelleri kullanıma hazır üretimle sunulan Karmod WC duş konteyner tuvalet yapılarında çok sayıda avantajı bir arada bulacaksınız. Karmod doğru tercihiyle hem kaliteden hem de size sağlayacağı bütçe avantajlarıyla kazançlı çıkacaksınız. Karmod WC duş konteyner yapılarının benzerlerinden farklı kılan çok sayıda önemli üstünlüğü bulunur. Yeni nesil teknoloji üretimin kazandırdığı uzun ömür, sandviç panel enerji tasarruflu doğa dostu ürün, güvenli elektrik ve su tesisat uygulamaları, ergonomisiyle özel üniteler Karmod’un öne çıkan üstünlükleri arasında yer alır.

Karmod yapıları ergonomik kullanım konforu göz önüne alınarak özel yazılım programlarda uzmanlarca gerçekleştirilir. Üretim yine bilgisayar destekli yeni teknoloji makinelerle donatılı hatta gerçekleştirildiğinden tasarım farkı imalata aynen yansıtılır. Yapıya uzun ömür kazandıran özel çelik metaller makine hattında büküm, kesim ve cıvata delikleri açılır. Metal çeliklerde yapının çürümesini hızlandıran geleneksel kaynak uygulamaları geride bırakılmıştır. Teknolojik makine hattında hazırlanan çelik metaller otomotiv sanayinde kullanılan özel boyama sistemiyle boyanır. Özel boyama üstünlüğü yapı ömrüne ekstra katkı sağlar. Yıllar geçse de WC duş konteyner tuvalet yapıları ilk günkü yeni görünümünü muhafaza eder.

Duvar ve çatı sisteminde kullanılan sandviç paneller geçmeli sistemle montajlanırken çelik metal alan birleşimlerinde özel EPDM conta uygulanır. Bu uygulama ile yapıda oluşacak ısı köprüleri önlenerek riskler geride bırakılır.

Karmod konteyner tuvalet yapılarının elektrik tesisatı yapı planına özel projelendirilmiştir. Üretim aşamasındaki uygulama kalite kontrol sistemiyle projeyle bire bir detaylarda gerçekleştirilir. Bağlantılarda bantlama tarzı kablo birleşimleri geride bırakılarak bu uygulama kaynaklı riskler bertaraf edilmiştir. Kablo kalınlığı ve sigorta tercihlerinde ISO kalite belgeli üretimler özellikle kullanılmış olup yapı her yönüyle güvenli hale getirilmiştir. Aynı kalite anahtar ve prizlerde de sürdürülmüştür.

Sıhhi ve atık tesisat sistemleri de tüm Karmod yapılarında olduğu gibi özel projelendirilmiştir. Gerek temiz gerekse atık su borularında en iyi malzeme kullanımı kalite kontrol altında kaliteli işçilik uygulamasıyla gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada projeye uygunluk denetimi ve sızdırmazlık testleri yapılarak onaydan geçirilmektedir.

Karmod Konteyner WC Duş modelleri iç kullanım konforu ve hijyen kolaylığına da sahiptir. İçeride tuvalet ve duş üniteleri genişçe bir lavabo alanında sonra arka kısımda yer almıştır. Lavabo salonu zeminine özel kalınlıkta PVC yer sergisi kullanılarak hem sızdırmazlık hem de temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Zemin PVC sergi duvara doğru yükseltilerek olası yapı altına sızmaların tamamıyla önüne geçilmiştir. Lavabo alanındaki özel ızgaralı kanalla damlayan suların uzaklaştırılması kolaylaştırılmıştır.

Ünite içerisi yer taşı, klozet veya duş kabini tercihlerine göre kullanıma hazır uygulama ile üretilmiştir. Taharet muslukları, rezervuar, havalandırma menfezi, tuvalet kağıtlığı, lavabolar, sabunluk, ayna gibi aksesuarlar montajlanarak kullanıma hazır sunulmuştur. Yapı size ulaştığında tek yapmanız gereken atık ve temiz su ile elektrik tesisatlarını ana şebekeye bağlatmanız. Karmod konforlu ve uzun ömürlü yapılarını tercih ederek WC Duş konteyner fiyatı ile bütçe avantajlarını yaşayın. Enerji tasarrufuyla kullandıkça kazançlı çıkın.