İhtiyacınıza Özel Konteyner

Hayatın her alanında ihtiyaç duyulan kapalı mekanlara özel konteyner çözümleri yaşamı kolaylaştırıyor. Modern üretimli yaşam konteyner yapılarının çok sayıda yaygın kullanım alanı bulunuyor. Ofis binalarından konuta, şantiye yemekhane ve yatakhane binalarından hastane ve okullara birçok alanda tercih ediliyor. Kullanıma hazır üretim tarzıyla sevk edildiği her alanda anında kullanıma sunuluyor. Bu yönüyle pratik çözüm oluştururken güvenli yapı sistemiyle içinde barınan ve çalışanlara huzur veriyor. Ergonomisiyle kullanan herkese konforu yaşatıyor. Özel yapım konteyner modeli kullanılarak ekstra kaplama uygulamalarıyla lüks görünümde özel ofisler ve villa konforunda konutlar hazırlanabilmektedir.

Özel Konteyner Ürünleri

Yaşam alanlarındaki tercihlerin yanı sıra yapıya özel konteyner ismini kazandıran farklı kullanım alanlarının da bulunduğunu belirtmemiz gerekir. Hayatı kolaylaştıran bu pratik yapı modeli kesintisiz enerji için jeneratör konteyneri hazırlanmasında da en yaygın yapı tercihleri arasında. Jeneratör cihazları konteyner içerisine yerleştirilerek iklim şartlarından etkilenmeden koruma altına alınarak güvenli kullanıma sunuluyor. İklim şartlarıyla beraber jeneratöre zarar verecek etkenlere karşı da özel konteyner modelleriyle koruma sağlanıyor. Doğal çevrenin atıklardan korunmasında da özel üretim konteyner önemli rol üstleniyor.

Katı atık depolama konteyneri bunlardan biri. Bu konteyner modelinde sanayinin çevreye zararı olmayan kontamine atıklar kolayca depolanabilmektedir. Aynı zamanda yapı özel donatılarla kimyasal ve tehlikeli atık konteyneri işlevi için çevre standartlarında üretilebiliyor. Kimyasal ve tehlikeli atıklara özel konteynerde patlayıcı ve tutuşabilen, kanserojen, toksik, cildi tahriş edici ve korozif atıklar güvenli şekilde depolanabilmektedir. Bu özel yapı sistemi kullanılarak insan sağlığı ve doğal çevreye zarar verilmeden tehlikeli atıklar depolanarak güvenli şekilde uzaklaştırılabilmektedir. Tehlikeli atık konteyneri iç kısmı risk anında hemen devreye giren yangın söndürme sistemiyle donatılmaktadır. Atığa özel tasarım konteyner yapılarda hazırlanan menfezlerle olası patlama ve yangın riskleri bertaraf edilmiştir.

Özel Tasarım Konteynerler

Yeni nesil yapılar özel tasarım konteyner konseptiyle modern mimariye özgünlükler kazandırmaktadır. Yaygın kullanımdaki standart konteyner yapılar birleşimli özellik değerlendirilerek istenilen genişlikte mekanlar hazırlanabilmektedir. Bu yapılara aynı zamanda dıştan alüminyum kompozit, cam cephe veya ahşap kaplama gibi uygulamalarla estetik görünüm kolaylıkla kazandırılabilmektedir. Mimari tasarıma özel konteyner ölçüleri özgürlük kazandırmakta, yenilikçi tasarımların ortaya konulmasına katkı sağlamaktadır. Karmod yeni nesil konteyner kaynaksız cıvatalı ve geçmeli yapı sistemiyle özel tasarım konteyner modellerine öncülük yapmaktadır.

Yeni nesil kaynaksız sistem kullanılarak istenilen genişlikte dört kata kadar modern yapılar tasarlanabilmektedir. Yeni nesil üretimle güvenli şekilde hazırlanan özel üretim konteyner istenilen kurulum yerine kolayca sevk edilerek kısa sürede montajlanarak kullanıma sunulmaktadır. Yapı sistemi kullanılarak modern ofis binaları, okul ve hastaneler, villa konutlar başta olmak üzere çok sayıda yapı konforlu kullanımda üretilmektedir. Ön üretimi modern tesislerde gerçekleştirilen konteynerler Karmod uzmanlarınca kullanım yerinde başka inşa malzemelerine ihtiyaç duyulmadan montajlanmaktadır.

Özel Konteyner

İsraf edilmeden modern üretim sistemi ve farklı ustalara ihtiyaç duyulmadan yerinde hızlı kurulum özel tasarım konteyner fiyatları için kazandıran avantajlar sunuyor. Binlerce metre büyüklükteki modern yapılar veya lüks villalar yeni nesil konteyner modeliyle hazırlanıyor. Yatırımcılara ve kullanıcılara uzun ömürlü hızlı üretim sistemi ve yerinde kısa sürede kullanıma hazır kurulum avantajlarıyla konfor yaşatıyor. Bu nedenle son yıllarda villa yapı tercihinde önemli bir değişim yaşanıyor. Özel tasarım konteyner modeli kullanılarak yeni tarz albenili modern villalar konfor beklentilerini tam karşılayacak üstünlüklerle hızla inşa ediliyor.

Özel Konteyner Fiyatları Avantajları

Yeni nesil yapıları tercih eden herkes özel tasarım konteyner fiyatları açısından iki önemli cazip avantajı mutlaka yaşar. Bu önemli avantaj hem zamandan hem de bütçeden tasarruf gibi iki önemli detayı içermektedir. Özel tasarım konteyner modelleri Karmod uzmanlığında özel yazılım programlar kullanılarak bilgisayar sisteminde hazırlanır. Yapının albenili şık tasarımıyla beraber aynı anda yapı güvenliğini oluşturan statik hesaplamaları da bu özel yazılım program kullanılarak gerçekleştirilir. Modern tasarımlara bu birliktelikle uzun ömürlü yapı güvenliği de eklenmiş olur. Ön üretimi yeni nesil makinelerle donatılı modern bant hattında gerçekleştirilen özel yapım konteyner sevke hazır hale getirilir.

Tüm üretim ve malzemelerin henüz imalat aşamasında tamamlanması bütçe açısından önemli bir avantaj kazandırır. Üretim sisteminde tercih edilen yeni nesil kaynaksız vidalı teknoloji montajda da önemli bir avantaja sahiptir. Karmod uzmanlarınca gerçekleştirilen kurulumda başka ustalara ihtiyaç duyulmaz. Farklı ustaların talep edeceği ayrı ayrı ücretler bütçe giderlerinden düşülerek önemli avantaj sağlar. Üretim ve kurulum aşamasının oluşturduğu bu iki önemli detay özel tasarım konteyner fiyatları açısından erişilmez bütçe avantajına sahiptir. Bu iki önemli avantaj yatırımcıya diğer yapı modelleriyle kıyaslanamayacak oranda bütçe kazancı sağlar.

Fiyat Al

Özel Konteyner

Özel Üretim Konteynerler

Yapı modelinin yukarıda bahsettiğimiz öne çıkan önemli avantajları nedeniyle özel üretim konteynerler birçok alanda özellikle tercih ediliyor. Yeni nesil yapı konuttan ticari ofislere, şantiye yapılarından okul ve hastane binalarına kadar çok sayıda alanda kullanılıyor. Özellikle Karmod yeni nesil konteynerin tamamıyla cıvata ve somunlu geçmeli sistemi yapının özel üretimini oldukça kolaylaştırmaktadır. Üretimdeki bu avantaj kurulumda da öne çıkarak büyük çaplı yapı projeleri yerinde kısa sürede montajlanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Karmod’un bu yenilikçi sistemi tasarım mimarları için de özgürlük alanları açmaktadır. Tasarımdaki en girift alanlar bile yapı modeliyle kolayca çözümlenebilmektedir. Bu avantajla tasarımcılar özgün konseptlerini ortaya koyarak modern projelerle buluşturmaktadır. Yenilik arzularını ortaya koyarak modern tarzlarıyla çalışma alanlarında kendi sitillerini ortaya çıkarmak isteyen tasarımcılar Karmod konteyneri özellikle tercih ediyor. Özgün tasarımlar ortay konuluyor yeni sitiller modern mimariyle buluşarak bakanları hayran bırakan projeler gerçekleştiriliyor. Konutlar, ticari binalar, kamu hizmet binaları, sosyal tesisler gibi birçok alanda Karmod özel üretim konteynerler hayata renk katıyor.