Birleşimli Konteyner

Karmod konteyner yapı modeliyle tek kattan üç kata kadar istenilen genişlikte ve planda bölmeli mekanlar üretmektedir. Statikten mimariye Karmod’un teknik ofisinde özenle planlanan birleşimli konteynerler modern üretim sistemiyle yüksek yapı güvenliğine sahiptir. Tamamen sandwich panelle tam vidalı full demonte sistemle hazırlanan birleşimli konteynerler kullanım yerinde iyi organize olmuş Karmod ekiplerince kullanıma hazır olarak montajlanmaktadır. Birleşim noktaları, ıslak zemin ve çatı izolasyonlarıyla sızdırmaz özelliği taşır.

Birleşimli konteyner yapılarımız büyük şantiye projelerinde, fabrika ve yönetim ofislerinde, okul gibi eğitim yapılarında, yemekhane ve yatakhane çözümlerinde, sosyal tesis yapılarında tercih edilmektedir. Full demonte yapısı birleşimli konteyner binalarını arzu edildiğinde sökülerek başka mekanlara taşınarak kolay kurulum avantajı sunmaktadır.

3. havaalanı şantiye yapılarında, dev doğalgaz projesi Bakü Şahdeniz 2 projesinde ve dünyanın bir çok ülkesindeki inşaattan petrol ve maden ocaklarına işçi şantiye komplekslerinde Karmod konteynerin tercih edildiğini biliyor muydunuz?

Birleşimli Konteyner Projeleri