Hazır yapı sektörüne getirdiğimiz yenilikler ve son teknolojiye sahip modern tesislerde ürettiğimiz yeni nesil konteyner yapılarımızla birçok alanda yapı projeleri gerçekleştirdik. Enerjiden madenciliğe, baraj inşaatlarından toplu konut projelerine, yol yapımdan havalimanı inşaatlarına dünyanın önde gelen projelerine şantiye mobilizasyon yapı projelerimizle çözüm ortağı olduk.

Muriel-Hurtis Okulu Projesi
Adını atletimizmde Fransa’nın simge isimlerinden Muriel Hurtis – Houairi’den alan okul binası 47 günde eğitimin hizmetine sunuldu.
Ayrıntılı Bilgi
Fekola Madeni Şantiye Yapıları
Dünya genelinde önde gelen altın ve diğer maden sahası şantiye yapı projeleri gerçekleştiren Karmod, Kanada merkezli B2Gold firmasını da hizmet verdiği markalar arasına kattı.
Ayrıntılı Bilgi
TANAP Konteyner Şantiye Yapıları
Kardeş ülke Azerbaycan genelinde gerçekleştirilen önemli projeleri Karmod prefabrik ve konteyner şantiye yapılarıyla yükseliyor.
Ayrıntılı Bilgi
İstanbul Havalimanı Şantiye Yapıları
Son yıllarda ülkemizde gerçekleştirilmiş önemli projelerden biri de kuşkusuz İstanbul Yeni Havaalanı.
Ayrıntılı Bilgi
Nükleer Enerji Santrali Akkuyu’nun İşçi Kamp Yapıları
Nükleer enerjide Türkiye’nin ilk dünyanın prestij projelerinden Akkuyu Nükleer Santrali’nin şantiye yapılarını kurduk.
Ayrıntılı Bilgi
ENAM Ulusal İdareci Yönetim Okulu
Avrupa’dan Afrika’ya okul bina projeleri gerçekleştiren Karmod, Orta Batı Afrika ülkesi Kamerun’da bir okul projesini daha tamamlayarak eğitimin hizmetine sundu.
Ayrıntılı Bilgi
Covid19 Poliklinik Binası
Yeni nesil konteyner modelimizin kazandırdığı hazır konsept yapı avantajıyla Fransa’da 1 günde pandemi polikliniği kurduk.
Ayrıntılı Bilgi
EREA Simone Veil Okulu
Okul projelerinin kısa zamanda kullanıma hazır inşasına büyük kolaylık sağlayan Karmod yeni nesil konteyner modelimizle Fransa’da bir okulun daha teslimatını gerçekleştirdik.
Ayrıntılı Bilgi
Previous
Next

Yeni nesil konteyner yapılarımızla dünyanın önde gelen havaalanı projelerinden İstanbul havaalanına ilk şantiye yapıları kuran marka olduk. Dünyanın günümüze kadar tespit edilebilmiş en yüksek doğalgaz rezervine sahip Şahdeniz 2 projesinin şantiye yapı grubunda tercihi olduk. Yeni nesil birleşimli konteyner yapılarımızla dünyanın en büyük organizasyonlarından Birleşmiş Milletler (BM) için Mülteci kampları, UNICEF için okul projeleri gerçekleştirdik. Irak’ın Başkenti Bağdat ve Kut şehirlerinde 10 bin kişinin yaşadığı toplu konut projesi gerçekleştirdik. Yine Kongo Demokratik Cumhuriyeti’nde Başkent Kinşasa ve Mbuji-Mayi şehirlerinde 6 bin kişinin yaşadığı sosyal konut projesi gerçekleştirdik.

Fransa’da Simone Veile 16 derslikli okul binasını tüm donatılarıyla konteyner modelimizi kullanarak 40 gün gibi rekor bir sürede tamamladık. Deprem ve sel sonrası sahra hastanelerimiz ile deprem afet konteyner ünitelerimizle insanlığın zor zamanında yanında olduk.

Modern mimari konsepte uyumlu tasarım, ergonomik kullanım, güvenli ve uzun ömürlü yapı modeline sahip hızlı üretimli yapılarımızla şantiye projelerinden sosyal sorumluluk projelerine, konutlardan ofis ve sosyal tesis binalarına her alanda yapı projeleri gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz. Kurulduğumuz 1986 yılından bugüne hiç kaybetmediğimiz heyecanımız ve yenilikçi yapı arzumuz en büyük yol göstericimiz.

Mutlu Müşterilerimiz