Merak Edilenler

Tüm sorularınız için iletişim sayfasından bize ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

KARMOD Yeni Nesil Konteyner ana iskeletinde kaynaksız vidalı teknoloji kullanılarak duvar ve çatıları yüksek yalıtımlı sandwich panel sisteme sahip ergonomik tasarımlarıyla beraber son derece güvenli yaşam üniteleridir.

Konteyner yapılar depreme karşı en güvenli yapı modelleri arasında yer almaktadır.

Tüm üniteleriyle tamamen vidalı ve özel geçmeli üretilen KARMOD Yeni Nesil Konteyner yapılar yaşam alanlarından elektrik suya tüm üniteleriyle kullanıma hazır üretiliyor. Büyük projelerin şantiye yapılarında kullanılan ürünlerimiz nakliyede avantaj sağlaması için tamamen parçalanabilir özellikte olup kullanım yerinde uzmanlarımızca kurulup teslim edilmektedir.

KARMOD Yeni Nesil Konteyner 60 mm duvar ve 110 mm çatı sandwich panel özelliğiyle benzerlerine göre yüzde 60'a varan değerlerde enerji tasarrufu sağlar. Kapı ve pencereleri PVC doğramadır.

Konteyner yapılarımızın tamamında klima ve benzeri iklimlendirme üniteleri rahatlıkla kullanılmaktadır.

Konteyneri satınaldığınızda ürünü terazide tutacak düz bir zemin hazırlamanız yeterli olacaktır. KARMOD konteynerin üzerinde hazır bulunan ünitelere ana su, atık su ve elektrik şebeke bağlantısını yapmanız yeterli olacaktır.

3 katlı planda istenilen metrajda yapılabilmektedir.

Konteyner yapılar şantiye ortamlarında ofis, yemekhane, wc duş ünitesi vb. Amaçlar için kullanıldığı gibi ev amacıyla da kullanılabilmektedir.

Karmod konteyner uzun yıllar boya ve bakım gerektirmeden kullanılabilir.

KARMOD Konteyner uzun yıllar kurulum yerinde kullanılabileceği gibi arzu edildiğinde demonte özelliği ile defalarca sökülerek aynen başka mekanlara kurulum yapılabilmektedir.

İkinci el almak isteyen firmalara satılabilir veya tüm parçalarında çevre dostu dönüşümlü malzeme kullanıldığından tamamen dönüşüm yapılabilir.

300 kişilik bir yapı kısa surely ön üretim sonrasında 2-3 gün içerisinde yerinde kurulum yapılabilmektedir.

KARMOD Yeni Nesil Konteynerin birleşim yerlerinde özel izolasyonlu malzemelerle tam yalıtım sağlanmaktadır.

Konteyner yapılarımız uluslararası yaşam alanı standartlarına sahip olup insan sağlığına zarar veren hiç bir unsur içermez.