İstanbul’un dev Konut Projelerinde Yeni Nesil Konteyner Farkı

Karmod’un bir çok yönüyle benzerlerinden üstün özelliklerle geliştirerek ürettiği Yeni Nesil Konteyner İstanbul’un yeni yaşam merkezlerini oluşturan dev konut projelerinin tercihi oldu.

Emlak Konut A.Ş.’nin arsa satışı karşılığında gelir paylaşımı yöntemiyle ihale ettiği Başakşehir Hoşdere 2. Etap konut projesinin şantiye yapı kompleksinde Karmod Yeni Nesil Konteyner tercih edildi. Projeyi gerçekleştirecek olan İzka İnşaat’ın yönetici ofisi olarak kullanılacak şantiye binası birleşimli sistem iki katlı konteyner modeliyle üretilip yerinde kullanıma hazır teslim edildi. Yapı içerisinde yönetici odaları, mühendis odaları, teknik eleman odaları, toplantı odası, yemekhane, wc gibi alanlar yer alıyor. Toplam 460 metrekare kullanım alanına sahip İzka İnşaat konteyner şantiye yapısı sandwich panel çatı ve duvar sistemiyle maksimum izolasyona sahip.

Bahçekent Modern Konut Projesi

Bahçekent, İstanbul Başakşehir’de Emlak Konut GYO’ya ait arsa üzerinde yapılan ihale sonucunda en iyi teklifi veren İzka İnşaat tarafından 110 bin metrekare arsa üzerinde gerçekleştirilecek dev bir konut projesini kapsıyor.

Yeni Nesil Konteyner
Yeni Nesil Konteyner
Yeni Nesil Konteyner