Bloglar

Komor Adaları’nda BM Sosyal Konut projesi gerçekleştirdik.

Prefabrik yapı sektörünün öncü markası Karmod, Birleşmiş Milletler (BM) için Komor Adaları’nda sosyal konut kurdu. BM İnsani Yerleşimleri Programı kapsamında önek üretimleri gerçekleştirilen sosyal konutların kurulumu Komor Adaları içerisinde yer alan Anjouan Adası’nda gerçekleştirildi. 42 metrekare kullanım alanına sahip sosyal konutlar Karmod Yeni Nesil Konteyner teknolojisi ile üretildi. Karmod yeni nesil tam demonte vidalı ve geçmeli sistemiyle uluslararası taşımacılık standartlarında kutulu taşınarak yerinde çok kısa sürede kurulum yapılabilir özelliğe sahip.

Detaylı İncele

Lojistik Devinin Antrepo işçi şantiyesini tamamladık

Yatakhane olarak kullanılacak 576 metrekare kapalı alana sahip iki katlı birleşimli konteyner işçi şantiye binası 184 yatak kapasitesine sahip. Yatakhane şantiye kompleksinde 24 adet 3×7 yeni nesil konteynerin birleştirilerek iki katlı olarak yapıldığı ana bina ile beraber yönetici mimar ve mühendislerin konaklayacağı 4’lü birleşimli tek katlı yatakhane yapısı yer alıyor.

Detaylı İncele

İstanbul’un dev Konut Projelerinde Yeni Nesil Konteyner Farkı

Emlak Konut A.Ş.’nin arsa satışı karşılığında gelir paylaşımı yöntemiyle ihale ettiği Başakşehir Hoşdere 2. Etap konut projesinin şantiye yapı kompleksinde Karmod Yeni Nesil Konteyner tercih edildi. Projeyi gerçekleştirecek olan İzka İnşaat’ın yönetici ofisi olarak kullanılacak şantiye binası birleşimli sistem iki katlı konteyner modeliyle üretilip yerinde kullanıma hazır teslim edildi.

Detaylı İncele

Dev Konut Projesi Vaditepe Başakşehir’in Şantiye Binası Karmod’tan

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Kiptaş’ın İstanbul Başakşehir’de 384 bin metrekare alanda gerçekleştirdiği 4 bin konutluk dev projenin işçi şantiye yapısı Karmod tarafından tamamlanarak teslim edildi. Uluslararası standartlarda Karmod teknik ofisinde projelendirilen konteyner şantiye binası modern tesislerde kaynaksız sandwich panel vidalı sistem teknoloji ile üretildi.

Detaylı İncele

Kentsel Dönüşümün Kartal’daki Dev Projesi Karmod konteyner Şantiye İle Yükseliyor

Emlak Konut GYO’nun İstanbul Kartal’da bulunan eski Yunus Çimento ve Vitra arazilerine kentsel dönüşüm kapsamında Eltes İnşaat’ın inşa edeceği dev konut projesinde Karmod şantiye konteynerleri tercih edildi. DAP – Ağaoğlu İnşaat ortaklığında kurulan Eltes İnşaat’ın Kartal’daki işçi şantiye binası olarak kullanılacak Karmod konteyner yapı kompleksi kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edildi.

Detaylı İncele

Kuveyt Sadeer Konteyner şantiye yola çıktı

Alçı ve alçı levhalama sistemlerinde Kuveyt’in dev firması Sadeer için ürettiğimiz yeni nesil sandwich panel konteyner yapılarının üretimi tamamlanarak sevkiyatı yapıldı. Karmod’un Sadeer firması için ürettiği konteynerler 3×7 ebatında 5 adet panel sistem konteyner yapıyı içeriyor. Alçı sektörünün yanı sıra müteahhitlik projeleri de gerçekleştiren Sadeer konteynerleri şantiye yapı kompleksi olarak kullanacak.

Detaylı İncele

Konteyner Ev Beklentinizin de Üzerinde Konfor Sunuyor

İstediğiniz yerde kısa sürede hemen kullanabileceğiniz bir eve sahip olmak şimdi çok kolay. Konteyner yapı sistemiyle özel mekanlar üreten Karmod konforlu konteyner evleri beğeninize sunuyor. Konteyner evler standart olarak 3×7 ebatlara sahip olmakla beraber birleşimli sistemle istenilen metrekare ve bölmelerde üretim yapılabilmektedir.

Detaylı İncele

Demonte Flatpack Konteynerde Karmod Kalitesi

Yenilikçi yapısıyla konforlu yapılar üreten Karmod demonte konteyner ürünleriyle fark yaratan şantiye ve ofis yaşam alanları sunuyor. Vidalı sistemiyle demonte üretilip yerinde montajlanabilen demonte konteyner modelleri nakliyede büyük avantaj sağlıyor.

Detaylı İncele